PAVKOV NAPUŠTA MARAKANU: Zvezdin džoker konačno pronašao inostrani angažman
MILAN Pavkov polako postaje džoker Dejana Stankovića, nešto kao kod Vladana Milojevića.
Foto: M. Vukadinović
Ipak, čini se da neće još dugo koračati Marakanom. Naime, Visoki napadač koji je letos imao ponude iz inostranstva, ali nije napustio Ljutice Bogdana odlazi početkom 2021. godine.
Golgeter crveno-belih je, i pored male minutaže, intresantan za pojedine ekipe, a kako saznaje MaxBet sport našao se na meti Minesote, člana MLS Lige.
U ovom takmičenju sledi plej-of i klubovi, koji nisu izborili plasman u zavrsnišu traže pojačanja za narednu sezonu. Tokom januara i februara slede kupovine u Americi, a planirano je da sezona krene u martu.
I Kinezi polako spremaju budžete za narednu sezonu, a iz tamošnjih drugoligaša su pokazali interesovanje za Pavkova.
Preporučujemo
EMOTIVNI MIHAJLOVIĆ: Zvezda je bila san, živeo sam kao u bajci, a onda sam morao da odem
20. 11. 2020. u 20:28
JORGANDžIJE BOLjE NA STRANI NEGO KOD KUĆE: Betis redovno postiže golove u Kupu Kralja
ATLETIKO gostuje Betisu učetvrtfinalu Kupa kralja.
05. 02. 2026. u 07:05
GROBARI SE TUKLI SA POLjSKIM HULIGANIMA! Tuča navijača o kojoj priča Evropa (FOTO)
Jedna tuča navijača izazvala je veliku pažnju među evropskim huliganima.
04. 02. 2026. u 18:55
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (5)