KORONA ODLAŽE SUPERLIGU: Veći broj zaraženih u FK Rad
UTAKMICA 15. kola Superlige Srbije između fudbalera Rada i Metalca odložen je zbog bolesti većeg broja igrača domaćeg tima.
Foto: Nebojsa Parausic
- Na osnovu zahteva FK Rad za odlaganje utakmice 15. kola Superlige Srbije, koja je trebalo da bude odigrana u subotu 21. novembra između FK Rad i FK Metalac, Medicinska komisija FSS donela je odluku o odlaganju utakmice zbog bolesti većeg broja igrača FK Rad - navodi se u saopštenju Superlige.
Planirano je da odloženi meč bude odigran u sredu 2. decembra, a vreme početka susreta biće naknadno saopšteno.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)