NE KRIJU SE: Reprezentativac Srbije zamenio Sofiju sa ženom sa dva deteta! (FOTO)

REPREZENTATIVAC Srbije Adem Ljajić od prošle godine uživa u ljubavi sa nastavnicom likovnog iz Novog Pazara Zubejdom Dazdarević, koja je razvedena i majka dve devojčice.

НЕ КРИЈУ СЕ: Репрезентативац Србије заменио Софију са женом са два детета! (ФОТО)

Foto: Printskrin

Sada je fudbaler Bešiktaša na društvenim mrežama postavio fotografiju sa Zubejdom, poznatom po nadimku Buba, koja se dopala mnogim njegovim obožavateljima.

Buba je, inače, u opisu svog profila napisala koliko je vezana za Adema, čime je jasno svima stavila do znanja ko joj je najvažniji u životu.

Foto: Instagram printskrin

Adem je, podsetimo, u vezu sa Bubom ušao malo posle kraha romanse sa manekenkom Sofijom Milošević, koja je od prošle godine u ljubavi sa njegovim saigračem iz nacionalnog tima Lukom Jovićem.

Foto: Instagram printskrin

Luka i Sofija su nedavno postali roditelji, pošto je manekenka prošlog meseca rodila sina Alekseja. Jović iz veze sa Anđelom Manitašević ima sina Davida.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.

27. 06. 2026. u 08:00

Komentari (1)

Kako je Kalenić pijaca izabrana među najlepše na svetu?