MITROVIĆ: Presudila je Sergejeva magija!
Napadač fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović izjavio je da u polufinalu baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo protiv Norveške presudila želja za pobedom i umeće Sergeja Milinkovića Savića kod drugog gola.

FOTO: FSS
Izabranici Ljubiše Tumbakovića pobedili su domaći tim 2:1 posle produžetaka i u finalu baraža za EURO igraće u Beogradu protiv Škotske 12. novembra.
"Zaslužili smo pobedu, mogli smo i ranije da zatvorimo utakmicu. Imali smo veliku želju i volju, za nas nije bilo izgubljene lopte, ostavili smo srce na terenu, dali svoj maksimum i zaslužili pobedu", rekao je Mitrović.
Srbija je tokom celog meča bila dominanta, stvarala šanse, krasio je timski duh i borba za svaku loptu.
"Da, borili smo se za svaku loptu. Svi smo bili kao jedan, mi na terenu, igrači na klupi i tribini, svi smo živeli za pobedu. Gurali smo sebe do maksimuma, a presudila je naša želja za pobedom i Sergejeva magija kod drugog gola", zaključio Mitrović.
Preporučujemo

VELIKI PROMAŠAJ MITROVIĆA: Naš napadač propustio kolosalnu priliku (VIDEO)
08. 10. 2020. u 21:50

SAMO JEDAN MOŽE DO PRILIKE DA SE PLASIRA NA EURO: Bitka džinova za finale
08. 10. 2020. u 08:32

PRVI OSNOVNI SUD U BEOGRADU IZREKAO PRESUDU: Mitroviću 11 meseci kućnog zatvora
06. 10. 2020. u 18:00

ĐANI ČURČIĆ: Mitre, volim te kao sina, vreme je da konačno napustiš Fulam!
02. 10. 2020. u 17:49 >> 17:54

DA LI SU NAS POTCENILI: Evropsko Prvenstvo - Protiv Norvežana, ali i kvota
21. 09. 2020. u 23:21

JUČE SMO PROŠLI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je i za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
04. 08. 2025. u 06:45 >> 00:09

RUSI MIRE SRPSKE I POLjSKE HULIGANE? "Vri" među navijačima pred Leh - Crvena zvezda!
Ko pravi najbolje koreografije na Balkanu? Mnogi balkanski navijači će reći - Zvezdine "delije". Ali, uskoro će one da "odmere snage" sa nekim ko je i sam impresivan po tom pitanju. A ko je, za mnoge balkanske navijače, istinski strah i trepet.
04. 08. 2025. u 20:00

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)