KORONA PRAVI PROBLEME NA OSTRVU: Otkazana utakmica Totenhema i Lejton Orijenta
UTAKMICA engleskog Liga kupa između Lejton Orijenta i Totenhema otkazana je danas dva sata pre njenog početka pošto je nekoliko igrača Orijenta zaraženo korona virusom.

Tanjug/AP
Engleska fudbalska liga je saoptšila da su u toku razgovori o tome kakve će biti posledice neodigravanja meča.
Orijent, londonski tim iz četvrte lige, u ponedeljak je zatvorio svoj stadion i trening centar nakon što je saopštio da je više igrača bilo pozitivno na testiranju posle utakmice u subotu.
Klub nije naveo koliko je igrača zaraženo novim virusom niti njihova imena, već samo da su oni u samoizolaciji u skladu sa vladinim smernicama.
Preporučujemo

TOTENHEM PREGAZIO SAUTEMPTON: Son i Kejn se poigravali sa protivnikom (VIDEO)
20. 09. 2020. u 15:32

ŠPANCI OTKRIVAJU: Ovo je trenutak kada je "puklo" između Bejla i Zidana!
20. 09. 2020. u 11:42

OSTRVO NA NOGAMA: Bejl se vratio u Totenhem i nije došao sam, doveo je još nekog
19. 09. 2020. u 19:34

PRIPREMA ZA REVANŠ SA LEHOM: Zvezda ima luksuz da odmara nekoliko prvotimaca kako bi bili spremni za novi obračun sa Poljacima
NAJZANIMLjIVIJI meč četvrtog kola Superlige Srbije gledaćemo večeras na "Stadionu Rajko Mitić" gde će od 20 časova koplja ukrstiti Crvena zvezda i TSC.
09. 08. 2025. u 09:17

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)