POTRESNI VIDEO IZ GANE: Samo su hteli da igraju fudbal, tela dece izvlačena iz olupine kombija

SAMO su želeli da igraju fudbal, ali ih je u tome sprečila saobraćajna nesreća.

ПОТРЕСНИ ВИДЕО ИЗ ГАНЕ: Само су хтели да играју фудбал, тела деце извлачена из олупине комбија

FOTO:Printskrin/Tviter

Mališani iz Gane pošli su na registraciju pred novu fudbalsku sezonu, a na putu do FS Gane njihov autobus sleteo je sa puta, pravo u reku Ofinso. 

Kako je Fudbalski savez Gane objavio, preminulo je osmoro dece od 12 do 15 godina. 

Na drušvenim mrežama kruži video snimak izvlačenja preminule i povređene dece iz kombija, upozoravamo vas, snimci nisu za one sa slabijim stomakom. 

Savez je saopštio da je tridesetoro dece zatražilo medicinsku pomoć u obližnjoj bolnici. 

Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.

27. 06. 2026. u 08:00

Komentari (0)

RONALDO I DRUŽINA ZNAJU ŠTA IM JE ČINITI: Portugal mora pobediti Kolumbiju kako bi došao do prvog mesta u grupi