POTPISI U NIŠU: Kojić i Stevanović produžili ugovore sa Radničkim
FUDBALERI Radničkog Milorad Kojić i Nikola Stevanović produžili su danas ugovore sa tim niškim klubom.

Foto Logo
Kako je saopštio Radnički, golman Kojić je potpisao ugovor na tri, a Stevanović na dve godine.
Niški klub naveo je da je imao ponude, ali da su Kojić i Stevanović prepoznali Radnički kao dobru sredinu za dalji razvoj.
Kojić (21) je prošao sve selekcije Radničkog, a debitovao je za prvi tim u avgustu 2018. godine. On je igrao na pozajmicama u Timočaninu, Bosnjači i Radničkom iz Pirota.
Takođe i 22-godišnji Stevanpvić je prošao sve selekcije kluba, a nastupao je i u Dinamu iz Vranja. U novoj sezoni u Super ligi odigrao je šest utakmica.
Prošle sezone odigrao je 20 utakmica za prvi tim, postigao je jedan gol i imao jednu asistenciju.

MESI I SUAREZ SE NE PLAŠE "ZMAJEVA": Legendarni duo bi mogao režirati veliko iznenađenje na Svetskom prvenstvu
JEDAN od zanimljivijih mečeva današnjeg programa FIFA Svetskog klupsko prvenstva biće duel Inter Majamija i Porta koji se sastaju na "Hard rok stadionu" od 21.00.
19. 06. 2025. u 08:35

"US**** SMO SE!" Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, najpre je održao sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom, a onda šokirao javnost Rusije.
19. 06. 2025. u 20:01

CECINA KUMA ZVERSKI UBIJENA U SAČEKUŠI: Izrešetali je iz heklera sa prigušivačem - mladi život ugašen u cik zore
SVETLANA Ceca Ražnatović i Željko Ražnatović Arkan upoznali su se 11. oktobra 1993. godine na proslavi dana Srpske dobrovoljačke garde u Erdutu, a već 19. februara 1995. godine izgovorili su sudbonosno "Da" pred prijateljima i porodicom.
20. 06. 2025. u 15:23
Komentari (0)