NAGELSMAN RAZMIŠLJA O POLUFINALU: Želimo još više, imaćemo spreman plan za PSŽ
TRENER fudbalera Lajpciga Julijan Nagelsman rekao je da je srećan zbog plasmana u polufinale Lige šampiona, ali je istakao da njegova ekipa želi više.

Foto: Tanjug/Jan Woitas/dpa via AP
- Normalno je da kada prođete u narednu rundu želite više. Srećni smo, ali se već od petka okrećemo Pari Sen Žermenu. Biće to još jedna teška utakmica, ali imaćemo plan", rekao je Nagelsman.
Fudbaleri Lajpciga plasirali su se u polufinale Lige šampiona, pošto su sinoć u Lisabonu pobedili Atletiko Madrid sa 2:1.
Protivnik nemačkom timu u borbi za plasman u finale biće Pari Sen Žermen.
- Utakmica protiv (Tomasa) Tuhela su uvek zanimljive jer on uvek ima ideju o tome kako želi da igra. Nadam se da ću i ja smisliti dobar plan i da će moji momci odigrati dobro kao protiv Atletika", rekao je Nagelsman.
Polufinale Lige šampiona između Lajpciga i PSŽ-a igra se u utorak.

VLAHOVIĆ JE POČEO DA TRENIRA, ALI: Srpski as bi mogao biti jedan od bitnih igrača Juvea koji propuštaju derbi sa Bolonjom
JUVENTUS muči veliki broj izostanaka pred izuzetno bitan meča sa Bolonjom koji se igra večeras na "Renato Dal'Ari" od 20.45.
04. 05. 2025. u 07:30

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (1)