DIVAN GEST ZVEZDE: Sezonske karte za 706 medicinara
SJAJAN potez crveno-belih.
Foto: FK Crvena zvezda
Fudbalski klub Crvena zvezda u aprilu je doneo odluku da zainteresovano medicinsko osoblje, zaposleno u kovid-bolnicama, nagradi sezonskim kartama za novu sezonu.
Na "Marakani" kažu, da se na veliko zadovoljstvo kluba, posle pet meseci akciji odazvalo 706 medicinskih radnika.
Ovo je na simboličan način zahvalnost i nagrada za one koji ulažu napor i bore se za živote građana Srbije.
Preporučujemo
SANOGO ZADOVOLjAN U ZVEZDI: Ceo tim je skup odličnih pojedinaca, ali i sjajnih ljudi
12. 08. 2020. u 12:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KOLUMBIJA I PORTUGAL "RAZOČARALI": Južnoamerikanci završili prvi u grupi, Ronaldo i ekipa idu na Hrvate!
Fudbaleri Portugala i Kolumbije remizirali su 0:0 u okviru 3. kola grupne faze.
28. 06. 2026. u 03:30 >> 01:26
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)