ZVANIČNA POTVRDA: Nije prošao probu u Partizanu, pa potpisao za Novi Pazar
POVREMENI reprezentativac Gvineje Abdulaj Sise novi je fudbaler Novog Pazara, rečeno je danas u tom superligašu.
Foto: FK Partizan
Sise (25) je sa Novopazarcima potpisao jednogodišnji ugovor, a pokriva pozicije desnog beka i štopera.
Pre dolaska u Pazar, Sise je imao angažman u Šiltigajmu, u Francuskoj, gde je prethodno nastupao za Martig i B ekipu Anžea, dok je u domovini nosio dres Felo Stara iz Labea.
On će imati priliku da za novi klub debituje u sredu protiv beogradskog Partizana, u kojem prošlog meseca nije prošao probu.
Preporučujemo
NAPOLI OVERAVA PLASMAN U LIGU ŠAMPIONA: Trijumf protiv "rosoblaua" ga vodi među evropsku elitu
ČETA Antonija Kontea ugostiće Bolonju na zatvaranju 36. kola Serije A (20.45) u meču koji bi domaćinu i matematički mogao doneti plasman u Ligu šampiona.
11. 05. 2026. u 11:54
A NA MARAKANI... Vladimir Putin bira predsednika FK Crvena zvezda!
Izbori za predsednika fudbalskog kluba Crvena zvezda došli su na red, a oni donose i neke zanimljivosti.
11. 05. 2026. u 12:23
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (0)