KATALONCI U PROBLEMU: Barselona i Napoli ne igraju na Kamp Nou?

REVANŠ utakmica osmine finala Lige šampiona između fudbalera Barselone i Napolija mogla bi da bude izmeštena sa stadiona Kamp Nou zbog straha od zaraze korona virusom, preneli su danas španski mediji.

КАТАЛОНЦИ У ПРОБЛЕМУ: Барселона и Наполи не играју на Камп Ноу?

Detalj sa prvog meča Napoli - Barselona foto AP

Utakmica bi trebalo da se igra 8. avgusta na Kamp Nou u Barseloni, ali je u tom regionu zabeležen porast slučajeva zaraze korona virusom.

Katalonski radio RAC1 preneo je da bi zbog toga utakmica mogla da se odigra na nekom drugom stadionu. Kako se navodi, Evropska fudbalska unija (Uefa) je kontaktirala nadležne u Kataloniji oko zdravstvene situacije kako bi se osigurala bezbednost svih učesnika.

Stadioni Gimaraeša i Porta u Portugalu su spremni da preuzmu organizaciju te utakmice ako bude potrebno, ali španski mediji naveli su da se očekuje da će utakmica ipak biti odigrana u Barseloni.

U prvoj utakmici u Napulju, Napoli i Barselona odigrali su nerešeno 1:1.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.

27. 06. 2026. u 08:00

Komentari (0)

ENLEZI OSEĆAJU NADMOĆ: Gordi albion protiv otpisane Paname overava lakši put do završnice Mundijala