PANIKA U REALU PRED ZAVRŠNICU LIGE ŠAMPIONA: Fudbaler zaražen virusom korona
FUDBALER Real Madrida Marijano Dijas pozitivan je na virus korona i neće biti u timu za četvrtfinalni duel Lige šampiona.

Zinedin Zidan foto AP
Španski mediji preneli su da će Dijas morati u samoizolaciju, a klub još nije potvrdio tu vest.
Odusustvo Dijasa ne bi trebalo da bude problem za Real Madrid jer on nijednom ove sezone nije bio starter. Igrao je samo četiri utakmice.
Real Madrid će u četvrtfinale Lige šampioan igrati u Lisabonu protiv Mančester sitija.
Preporučujemo

FRANCUZI U PROBLEMU: Član stručnog štaba Gengana pozitivan na virus korona
26. 07. 2020. u 18:30

KARANTINSKI DANI DUŠKA TOŠIĆA U KINI: Analni bris i proveravanje svakog krvnog zrnca
27. 07. 2020. u 11:50

VUČINIĆ O BORBI SA KORONOM: Tri dana sam proveo u bolnici, uplašio me virus
26. 07. 2020. u 14:23

VIRUS KORONA POKOSIO ŠVAJCARCE: Cirih sa mladim timom u narednim utakmicama
13. 07. 2020. u 19:10

LIGA EVROPE JE NjEGOVO TAKMIČENjE: Ovo je prilika za Vilu da izađe iz krize, a za Emerija da zacementira mesto među ikonama kluba
ENGLESKA Aston Vila započinje novu evropsku avanturu, ovaj put u Ligi Evrope, takmičenju u kome je njihov trener Unaj Emeri ispisao istoriju.
25. 09. 2025. u 07:30

TENISKI ZEMLjOTRES: Svi najbolji na svetu, ali ne i Novak Đoković, postavili tri zahteva grend slem turnirima!
Najnovije vesti iz tenisa su prilično burne
24. 09. 2025. u 17:00

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (0)