"GRAĐANI" ZADOVOLJNI POMILOVANJEM
MANČESTER siti saopštio je da je zadovoljan odlukom Suda za sportsku arbitražu (CAS) u Lozani
FK Mančester siti foto: EPA
Engleskom premijerligašu je poništena odluka Evropske fudbalske inije (UEFA) o dvogodišnjoj suspenziji kluba iz evropskih takimčenja.
- Iako Mančester siti i njegovi pravni savetnici tek treba u potpunosti da pogledaju presudu CAS, klub je zadovoljan odlukama koje su donete - navodi se u saopštenju engleskog kluba.
UFEA je suspendovala Siti na dve godine iz evropskih takmičenje i novčano ga kaznila sa 25 miliona funti zbog kršenja pravila o finansijskom fer-pleju, ali je CAS tu odluku danas poništio, pa će "građani" moći da igraju u Evropi, a novčana kazna smanjena im je na 10 miliona evra.
Preporučujemo
MANČESTER SITI IGRA LIGU ŠAMPIONA: Poništena kazna za nepoštovanje fer pleja
13. 07. 2020. u 10:24 >> 10:43
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)