STANKOVIĆ AKTIVIRA "BOMBU"! Zvezda našla zamenu za Seola! Na Marakanu stiže reprezentativac Srbije!
Crveno-beli na pragu da angažuju ogromno pojačanje.
FOTO: Ata images
Budući da je Crvena zvezda na korak od odbrane šampionske titule u Superligi, na Marakani već razmišljaju o pojačanjima u letnjem prelaznom roku.
Učesnik Lige Evrope je prošle godine dobro napunila budžet prodajom Ognjena Mimovića u Fenerbahče, turski gigant je za rerpezentativca Srbije platio 6.700.000 evra. Međutim, za mladog beka nije bilo mesta u planovima tadašnjeg trenera Žozea Murinja, pa je poslat na pozajmicu u Sankt Peterburg.
Ni u Zenitu nije zbog konkurencije dobio prostor za napredak, pa je usledio novi odlazak i pozajmica kiparskom Pafosu. U dresu Zvezdinog dželata iz plej-ofa za Ligu šampiona upisao je 16 utakmica, ali nije zadovoljio upravu kluba.
Kiprani su eliminacijom crveno-belih ove sezone ostvarili istorijski plasman u najelitnije klupsko takmičenje. Zato su i želeli da pojačaju tim, ali je Mimović igrao samo u nacionalnom šampionatu, gde je od 26 utakmica odigrao deset manje, međutim, nije zabeležio nijednu asistenciju, a ni postigao pogodak.
Zato je bilo i teško očekivati da će Pafos aktivirati otkupnu klauzulu od 6.000.000 evra i dovesti srpskog reprezentativca, što je zvanično potvrđeno sa "rajskog ostrva".
Prema pisanju tamošnjih medija, Kiprani su već obavestili Fenerbahče da neće otkupiti Srbina i da će se on vratiti u Istanbul.
Ostaje pitanje da li će se zadržati u Fenerbahčeu ili će Zvezda moći ponovo da pojuri svog bivšeg fudbalera, kao zamenu za odlazećeg Korejca Jung Vu Seola, koji je najavio da će na kraju sezone promeniti sredinu.
Mimović ima 21 godinu i pred njim je budućnost, a u dresu "orlova" ima pet mečeva.
BONUS VIDEO: Ovako se u Madridu slavila 15. titula u Ligi šampiona
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
JEZIVA TRAGEDIJA! Navijač poginuo na stadionu na kome će biti otvoreno Svetsko prvenstvo
29. 03. 2026. u 09:04
SKANDAL U HRVATSKOJ! Tompson sa razglasa dočekao fudbalere Sinđelića...
29. 03. 2026. u 11:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
FINALE PRE FINALA: Mbape protiv Jamala u najvećem blokbasteru Svetskog prvenstva do sada!
Jedan od najvećih derbija svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Francuska i Španija odmeriće snage u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Dalasu (21.00) izboriće veliko finale, gde ga već čeka bolji iz okršaja Argentine i Engleske.
14. 07. 2026. u 06:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)