BARSELONA DOGOVORILA PRVO POJAČANJE: Mladi Šveđanin stiže u redove šampiona Španije
BARSELONIN prvi pik ovog leta bio je Niko Vilijams. Činilo se da će doći do njihove saradnje, ali je reprezentativac Španije ipak odlučio da ostane u Atletik Bilbau, pa su Katalonci ove subote dogovorili prvo pojačanje, iako je bili planirano da to bude sjajni krilni napadač.
FOTO: EPA
U pitanju je Runi Bardži koji je u redove šampiona Španije stigao iz Kopenhagena u transferu vrednom 2.000.000 evra.
On je sa Barselonom potpisao ugovor do 2029. godine, a zvanična promocija igrača se očekuje u narednim danima, preneo je Fabricio Romano.
Ovaj 19-godišnji Šveđanin je prošle sezone odigrao samo pet utakimca u prvenstvu Danske, ali je u sezoni 2023/24 na 23 utakmice uspeo sedam puta da se upiše u strelce.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
PARTIZAN I NASTASIĆ? Možda nekad ponovo, sada je vreme za drugu destinaciju
12. 07. 2025. u 15:13
SRBIN DEBITOVAO U NBA LIGI: Nikola solidan u pobedi Atlante nad Majamijem
12. 07. 2025. u 11:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SPEKTAKL U DALASU: Holandija započinje avanuturu na Svetskom prvenstvu protiv uvek neugodnih "samuraja"
POSLE dugog čekanja, Holandija konačno započinje svoju avanturu na Svetskom prvenstvu 2026, a prva prepreka u grupi "F" biće uvek neugodni Japan (22.00). Duel na "AT&T stadionu" u Arlingtonu, Teksasu mogao bi odmah da pokaže koliko daleko obe selekcije mogu da doguraju na ovom turniru.
14. 06. 2026. u 08:00
ČUDO NA MUNDIJALU! Španiji nije pomogao ni Lamin Jamal, kiks protiv Zelenortskih Ostrva!
Zelenortska Ostrva uspela su da odigraju nerešeno protiv Španije (0:0) i prirede ogromno iznenađenje u prvom kolu grupe H.
15. 06. 2026. u 19:56 >> 15:48
ŠTA JE BRE OVO? Misteriozna životinja snimljena u Mačvi (VIDEO)
Kratak video, za koji se navodi da je nastao iz vozila na području Mačve.
13. 06. 2026. u 20:49
Komentari (0)