NOVI ODLAZAK IZ HUMSKE: Dugogodišnji skaut prvog tima napustio Partizan
Dugogodišnji skaut prvog tima, potom i zamenik direktora Omladinske škole Partizana Goran Arnaut sporazumno je raskinuo ugovor sa crno-belima, objavio je "Telegraf".
Foto: FK Partizan
Arnaut je još godinu i po dana imao ugovor sa klubom, međutim, čelnici sportskog sektora Radne grupe i on doneli su zajedničku odluku, te su se dve strane razišle.
Podsetimo, on je devet godina proveo u klubu na različitim funkcijama.
BONUS VIDEO: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
PIKSI ZAGRMEO: "Znate šta smo uspeli? Da gurnemo Švajcarsku dole, to mi je baš drago!"
18. 11. 2024. u 23:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)