BOMBA ZA KRAJ PRELAZNOG ROKA: Vojvodina se pojačala iz Olimpijakosa
DOSADAŠNjI član grčkog Olimpijakosa Lazar Ranđelović novi je fudbaler Vojvodine, saopštio je ovog petka klub iz Novog Sada
FOTO: Profimedia
Ovaj 27-godišnjak igra na poziciji desnog krila, a sa klubom sa "Karađorđa" je potpisao ugovor do 2027. godine.
On je rođen 5. avgusta 1997. godine u Leskovcu, a na veliku scenu stupio je u niškom Radničkom, u koji je stigao u zimu 2017. iz Radana iz Lebana.
Potom je nastupao za Olimpijakos, Leganes, Ural i Rubin iz Kazanja. Odigrao je i jednu utakmicu za A reprezentaciju Srbije.
U redovima grčkog velikana u sezoni 2019/20 bio je standardni prvotimac, odigrao je 31 utakmicu uz učinak od šest golova i dve asistencije.
Ranđelović je poslednje pojačanje Vojvodine u koju su ovo leta sitli Kolins Sičendže, Lukas Baros, Mihai Butean, Lazar Nikolić, Marko Mladenović, Marko Poletanović, Slobodan Medojević, Marko Veličković, Jusuf Bamidele i Depu, dok je od Granade otkupljen i Njegoš Petrović posle šestomesečne pozajmice, a za kraj prelaznog roka sa pozajmice iz Mladosti GAT vratio se i Dragan Kokanović.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
RAFA, DA LI TI JE SADA JASNO? Novak Đoković začepio usta Nadalu za sva vremena
13. 09. 2024. u 08:23
AVRAMOVIĆ VIŠE NIJE MOGAO DA ĆUTI! Evo šta je rekao o Partizanu i Željku Obradoviću
13. 09. 2024. u 09:02
BOMBA NA KLUPI SRBIJE! "Orlovi" dobijaju selektora kakvog nisu mogli ni sanjati
13. 09. 2024. u 11:44
KAKAV DUEL: Evo sa kim Novak Đoković otvara Dejvis kup meč protiv Grčke
13. 09. 2024. u 12:13
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)