OVO JE ČEKALA CELA SRBIJA: Evo kad se vraća Mitrović! (VIDEO)
Fudbaler Al Hilala i reprezentacija Srbije Aleksandar Mitrović se oporavlja od povrede, a sada je poslao i poruku navijačima kada ga mogu očekivati na terenu.
Foto Arhiva
Njegov proces rehabilitacije napreduje dosta dobro i Mitrović se nada da će već za dve nedelj moći da se vrati normalnom trenažnom procesu.
- Radim naporno svakog dana: tretman, trening, tretman ponovo... Prošle su dve nedelje od povrede, sve se odvija dosta dobro, osećam se dobro, nadam se za dve nedelje da ću biti spreman da se vratim, da se pridružim timu - rekao je Mitrović.
Poručio je navijačima da jedva čeka da se vrati u Rijad.
- Nadam se da se vidimo uskoro. Nedostaje mi klub, nedostaje mi Rijad, nedostaje mi stadion, navijači... Nadam se da ću se vratiti u što kraćem roku, radim naporno da bih bio sa vama uskoro - zaključio je reprezentativac Srbije.
Mitrović se povredio na meču između Al Hilala i Al Šababa. Iako se strahovalo da će morati na operaciju i propustiti Evropsko prvenstvo, ipak oporavak teče sjajno i uskoro ćemo sjajnog golgetra ponovo videti na terenu.
BONUS VIDEO: POBEDA ATLETIKA: pogledajte kako su navijači dočekali svoj tim
Preporučujemo
NOVAK ZARADIO BODOVE U MONTE KARLU: Poznato do kada je Đoković sigurno prvi na ATP listi
14. 04. 2024. u 08:20
"NE!" Posle ovog pitanja Novak Đoković je napustio konferenciju za štampu (VIDEO)
13. 04. 2024. u 20:33 >> 22:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
REMI PO MERI! Japan i Švedska podelili bodove i otišli u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
RADUJU se i jedni drugi, 1:1 nakon 90' na "AT&T stadionu", dovoljno da se obe reprezentacije plasiraju dalje.
26. 06. 2026. u 03:00 >> 03:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)