RADNIČKI "PROTUTNJAO" BEOGRADOM: Nišlije se ne šale ovog proleća, bes "reala sa Nišave" osetio IMT
Mučio se Radnički tokom jesenjeg dela sezone, strepeo za opstanak, a u prolećnom delu sezone Nišlije najavljuju bolje dane.

FOTO: A. Ilić
Ono što je tokom prethodnog dela prvenstva bilo misaona imenica, ove sezone postala je realnost. Vezao je Radnički dve pobede. Jednu na domaćem terenu, a potom i u gostima. Nakon duela sa Javorom slast pobede izabranici Nikole Trajkovića osetili su i na gostovanju IMT-u 3:0 (1:0).
Radnički je koristio svoje šanse, kažnjavao individualne greške rivala koji se propisno ispromašivao, te ne iznenađuje ubedljiva pobeda u Beogradu.
U završnici prvog poluvremena Vanja Ilić evrogolom doneo je prednost Nišlijama, samo minut kasnije mogao je da kazni nesmotrenost odbrane Miloš Luković, promašio je šansu koju je teže promašiti nego pogoditi.
Novajlija Jusuf Bamidele koji je u prve dve utakmice prolećnog dela sezone uspeo da zatrese mrežu, večeras se našao u ulozi asistenta kod gola Semira Smajlagića u 46. minutu, a potom i Stefana Vukića u 71. minutu.
Zanimnjivo je da je ovo četvrti meč u kome IMT na domaćem terenu ne postiže gol na domaćem terenu.
BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez

TSC NAPADA TRI BODA PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Test u Bačkoj Topoli će biti još jedan u nizu teških za Subotičane
DOSTA nas zanimljiv meč očekuje u trećem kolu Superlige Srbije kada od 20 časova fudbaleri TSC-a budu ugostili Spartak iz Subotice na "TSC areni".
02. 08. 2025. u 07:40

SVET U ŠOKU! Donald Tramp zabranjuje Brazilcima dolazak na Mundijal?!
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktueln predsednik Donald Tramp, šokirale mnoge.
31. 07. 2025. u 19:28

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)