VELIKO PRIZNANJE LOZNIČKOM SPORTU: Milan Nedeljković u Upravnom odboru Rukometnog saveza Srbije
Lozničanin Milan Nedeljković, profesor fizičke kulture, novi je član Upravnog odbora Rukometnog saveza Srbije. odlučeno je na Skupštini RSS u Beogradu.

foto:V.Mitrić
Nedeljković je izabran na predlog predsednice Rukometnog saveza Srbije, Milene Delić.
Reč je o sportskom delatniku, koji je posebeno dubog trag ostavio u rukometu u svom gradu, Srbiji, Republici Srpskoj...
Velike sposobnostgi i rezzltate ostvario je i kao igrač, trener, ali i sportski funkcioner kao čelnik rukometa za Loznicu i okolinu, a i čitavu zapadnu Srbiju.
Mada je Vukov kraj poznat po posvećenosti rukometu, i to decenijama, do sada niko nije bio na tako visokoj dužnosti u RSS.
Novi član, iz Loznice, je i stručan i omiljen i u gradu i svugde gde je igrao ili radio kao trener, uključujući i veliki deo RS i BiH, ali i inostranstvo. Slovi, pored ostalog, za velikog humanistu, vrsnog profesora, pedagoga i menadžera.
- Ovo je za mene i veliko priznanje, i obaveza, i dužnost da dam doprinos unapređenju rukometnog sporta, ne samo u kraju i regionu, već u čitavoj zemlji - poručuje Nedeljković, koji je i direktor Srednje ekonomske škole u Loznici, a godinama je bio član "gradske vlade" zadužen za omladinu i sport.

VEČITI DERBI DUGO NIJE IMAO OVAKAV ZNAČAJ: Partizan i Zvezda ukrštaju koplja u borbi za prvo mesto!
PRAZNIK srpskog fudbala, večiti derbi, 177. u istoriji biće odigran danas na "Stadionu Partizana" od 19 časova.
20. 09. 2025. u 07:20

PALA ODLUKA: Novak Đoković se "seli" u Aziju
Novak Đoković je doneo važnu odluku.
23. 09. 2025. u 15:15

PREMINULA BAKA CANA: U njenoj kući snimana je čuvena serija "Selo gori, a baba se češlja"
Serija "Selo gori, a baba se češlja" reditelja Radoša Bajića osvojila je srca čitave Srbije, i uz nju su odrasle mnoge generacije.
23. 09. 2025. u 08:36
Komentari (0)