HAOS NA MEČU REALA: Tehnička Hezonji, namerna Kampaca, bivši partizanovac im presudio, uz seriju +12 za 40 sekundi
KOŠARKAŠI Reala i Mursije odigrali su neverovatan meč 18. kolu ACB lige, a kraljevski klub poražen je 73:61, uz impresivnu seriju domaćina +12 za 40 sekundi.

Foto: EPA-EFE/ANNA SZILAGYI
Seriju Mursije poveo je nekadašnji košarkaš Partizana Rodions Kuruc, poenima je uneo nervozu u redove Reala koji je srljao iz greške u grešku nakon toga.
Fakundo Kampaco je izgubio loptu u narednoj akciji, Kuruc kaznio zakucavanjem u kontri. Nekadašnjem košarkašu Zvezde je potom dosuđen nameran falu, a Mariju Hezonji tehnička zbog šutiranja lopte, da bi na kraju isključen bio Fabijan Kozer.
Domaći su maksimalno iskoristili seriju slobodnih bacanja nakon što su ih igrači Reala "slali" na penal liniju i tako režirali seriju 12:0 za vrlo kratko vreme.
Podatak da je Real na ovom meču imao 17 izgubljenih lopti dovoljno govori kako su gosti igrali, doduše oslabljeni danas za Musu, Tavaresa, Ljulja, Fernandesa i Poiriea.
Kako je sve izgledalo pogledajte klikom na link.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo

ĐOKOVIĆ ZABRINUO NAVIJAČE: Možda ću da preskočim sutrašnji trening, videćemo...
14. 01. 2024. u 16:28

HRVAT OČARAN ĐOKOVIĆEM: Užitak je igrati protiv najboljeg svih vremena
14. 01. 2024. u 16:09

ZVEZDA OSTALA BEZ GOLMANA: Reprezentativac se vratio tamo gde je sve počelo (FOTO)
14. 01. 2024. u 15:40 >> 15:42

EVROPA DOMINIRA: Fudbal koji se igra na Starom kontinentu je "vanzemaljski" za ostatak sveta
DANAŠNjI program Svetskog klupskog prvenstva otvoriće Čelsi i Los Anđeles koji se sastaju na "Mercedes benz stadionu" u Atlanti od 21.00.
16. 06. 2025. u 08:35

RUSIJA TUGUJE: Poginuo Nikolaj Krasnikov
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija je ostala bez nekoliko važnih ličnosti iz sveta sporta, ali najnovije vesti vezane za Rusiju i njene tragične sportske priče dolaze daleko od ratišta.
16. 06. 2025. u 16:45

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)