"RAT" JUNAJTEDA I ČELSIJA: Maloletnik je uradio "samo" ovo - i sigurno ga čeka transfer iz snova! (VIDEO)
Mladi fudbaler Kopenhagena Runi Bardži mogao bi već u januaru naredne godine da pojača Mančester junajted, ali samo pod uslovom - da ne uspe planirana "otmica" od strane Čelsija.

FOTO: EPA
Bardži je pre tačno sedam dana napunio 18 godina, a poslednjih nekoliko sezona blista u Kopenhagenu.
On je za danski klub odigrao 57 utakmica i postigao je 15 golova.
Bardži je rođen u Kuvajtu, a do sada je nastupao za mlade reprezentacije Švedske. On je pretprošle nedelje zablistao na meču Lige šampiona protiv Mančester junajteda, pošto je u 87. minutu doneo pobedu Kopenhagenu (4:3).
Britanski mediji navode da obeštećenje za mladog fudbalera iznosi oko 15 miliona evra, a nova uprava Mančester junajteda želi da Bardži bude prvo pojačanje engleskog kluba u zimskom prelaznom roku.Međutim, prema poslednjim informacijama fudbalskog ogranka najvećeg američkog sportskog medija, ESPN-a, za usluge mladog fudbalera i te kako je zainteresovan - Čelsi.
Levonogi krilni napadač koji ima izuzetnu tehniku i brzinu i sam je zainteresovan da nastavi karijeru u Premijer ligi, pa ostaje da se vidi "kom će se privoleti carstvu". Naravno, dobrim delom se oko toga pita i njegov sadašnji klub, ali da su stvari postale prilično ozbiljne, svedoči i da je Bardži angažovao novu, ozbiljnu menadžersku agenciju da ga zastupa.
BONUS VIDEO: Selektor fudbalera Srbije Dragan Stojković uputio Novostima čestitku za 70. rođendan
Preporučujemo

NADAL ČUPA KOSU: Navijači Novaka Đokovića našli dokaze i razbili veliki teniski mit!
22. 11. 2023. u 21:33

LALATOVIĆ U PROBLEMU: Četi srpskog stručnjaka preti eliminacija iz Evrope!
NAKON remija u Podgorici (0:0) očekuje nas veoma zanimljiv revanš u kvalifikacijama za Ligu konferencija između moldavskog Milsamija i Budućnosti koji ukrštaju koplja u Orheju od 19 časova.
31. 07. 2025. u 07:40

SVET U ŠOKU! Donald Tramp zabranjuje Brazilcima dolazak na Mundijal?!
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktueln predsednik Donald Tramp, šokirale mnoge.
31. 07. 2025. u 19:28

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)