BIČEVANJE KRISTIJANA RONALDA?! Portugalac pred strašnom kaznom zbog "preljube"! (VIDEO)
Iranski advokati podigli su optužnicu protiv portugalskog fudbalera Kristijana Ronalda zato što je zagrlio slikarku Fatimu Hamami, i to zbog toga što se u Iranu grljenje neudate žene smatra preljubom.
Foto: EPA-EFE/STR
Kako prenosi španska Marka, iransko pravosuđe bi navodno moglo da kazni Ronalda sa 99 udaraca bičem kada sledeći put poseti Iran, iako bi kazna mogla biti ublažena ako Ronaldo ''pokaže kajanje''.
Iransko pravosuđe podiglo je optužnicu nakon što je Ronaldo u septembru posetio Teheran, kada je sa svojim timom, saudijskim Al-Nasrom, igrao protiv teheranskog kluba Persepolis u okviru Azijske Lige šampiona.
U okviru te posete, Ronaldo je posetio slikarku sa hendikepom Fatimu Hamami, kojoj je poklonio dres sa svojim potpisom, zagrlio je i poljubio u teme u znak zahvalnosti što mu je poklonila dva svoja platna koja je naslikala stopalima.
Bonus video: Kad Saša Đani Ćurčić pred Mančester siti - Zvezda usred Londona skandira Putinu
Preporučujemo
KAKVI CAREVI! Evo šta su Nikola Jokić i njegov imenjak Vučević uradili za srpsku decu
13. 10. 2023. u 15:40
FEDERER I NADAL ĆE PUĆI OD MUKE: Novak Đoković počistio konkurenciju i to na kakav način
13. 10. 2023. u 09:53
VLAHOVIĆ ZBOG POVREDE PROPUŠTA I ROMU: "Vučica" ima šansu da izbije na drugo mesto
JUVENTUS i Roma ukrstiće koplja u subotu uveče u Torinu, u direktnom duelu ekipa koje imaju jasnu ambiciju da sezonu završe među prva četiri tima Serije A. Tip vam je spremio analizu ove utakmice sa predlozima naših tipstera.
20. 12. 2025. u 10:06
SRBIJA I ALBANIJA ODLUČUJU - IDE LI SRBIJA NA OLIMPIJADU? Tako je rešeno na svetskom nivou...
Najnovije vesti iz fudbala su više nego zanimljive.
17. 12. 2025. u 15:11
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)