CEO STADION ZANEMEO: Sudija kao DŽejms Bond, svi su čekali da donese ovu odluku, naknada čak 19 minuta (VIDEO)

04. 09. 2023. u 16:37

FUDBALERI Porta izbegli su poraz protiv Aroke i to zahvaljujući golu koji su postigli u 19. minutu nadoknadne.

ЦЕО СТАДИОН ЗАНЕМЕО: Судија као Џејмс Бонд, сви су чекали да донесе ову одлуку, накнада чак 19 минута (ВИДЕО)

printskrin/Tviter/@WujaJurek

Neverovatna scena desila se u Portugaliji. Tamo je favorizovani Porto do 109. minuta strepeo za bodove, a stvari su mogle da budu još zanimljivije nakon jednog promašenog penala.

Sudija Migel Nogeira je u 104. minutu meča dobio poziv iz VAR sobe, a kada je stao ispred monitora, tehnika je zakazala, a potom je dobio telefonski poziv.

Usledio je dug razgovor, svi na stadionu nemo su gledali, dok je on poput tajnog agenta Džejmsa Bonda dobijao instrukcije. Svirao je jedanaesterac, Galeno nije bio precizan, delovalo je da je kraj nade za Porto, ali...

Tu nije bio kraj uzbuđenjima, utakmica je trajala još nekoliko minuta. Kada je delovalo da su "zmajevi" poraženi, Evanilson je pogodio za 1:1 i to u 109. minutu.

BONUS VIDEO: Upaljeni reflektori na novom stadionu u Loznici