VLAHOVIĆ NEĆE PAMTITI NEDELJU PO DOBROM: Juventus pobedio, ali...

03. 09. 2023. u 23:25

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u gostima ekipu Empolija rezultatom 2:0 u meču trećeg kola Serije A.

ВЛАХОВИЋ НЕЋЕ ПАМТИТИ НЕДЕЉУ ПО ДОБРОМ: Јувентус победио, али...

Golove za Juventus postigli su Danilo u 24. i Federiko Kijeza u 82. minutu. Srpski reprezentativac Dušan Vlahović nije iskoristio penal u 39. minutu, pošto mu je udarac sa 11 metara odbranio golman Empolija Etrit Beriša.

Vlahović je bio u startnoj postavi, a zamenjen je u 71. minutu. Filip Kostić je takođe bio u startnoj postavi Juventusa, a zamenjen je u 71. minutu.

Juventus je treći na tabeli Serije A sa sedam bodova, a u narednom kolu na svom terenu dočekaće Lacio. Empoli je poslednji bez bodova, a u narednom kolu gostovaće ekipi Rome.

Leće je pobedio Salernitanu 2:0, a Inter je bio bolji od Fiorentine 4:0. Torino je ranije danas na svom terenu pobedio Đenovu 1:0.

BONUS VIDEO: Barselona proslavila titule: Hiljade navijača pozdravilo fudbalere i fudbalerke