BORJAN PRONAŠAO NOVI KLUB! Zvezda dovela golmana, kapiten ide posle šest godina
Milan Borjan završava mandat u Crvenoj zvezdi i na njegovo mesto dolazi - Omri Glazer.
FOTO: FK Crvena zvezda
Prema saznanjima Mozzart Sporta, reprezentativac Kanade karijeru nastavlja u Slovanu iz Bratislave.
Borjan za šest sezona ima isto toliko šampionskih titula i tri duple krune. Kapiten Crvene zvezde je postao u januaru 2020. godine, nakon odlaska Marka Marina.
A na Milanovo mesto dolazi Omri Glazer. Golman na čijem dolasku je insistirao novi trener Barak Bahar završen je i samo se čeka potpis ugovora.
Kako Mozzart Sport nezvanično saznaje, Glazer će na stadionu Rajko Mitić imati platu od 400.000 evra. Sa njim je dogovoren ugovor na tri godine.
Reprezentativac Izraela iza sebe ima najbolju sezonu u karijeri, proglašen je za najboljeg čuvara mreže u Izraelu i sada želi da se oproba u inostrastvu.
Preporučujemo
ON JE NAJBOLjI ZVEZDIN IGRAČ: Statistički parametri u prvi plan izbacili vezistu
12. 06. 2023. u 20:04
DOMINACIJA SE NASTVLjA, TRIPL-DABLOVI SE NIŽU: Jedan je Nikola Jokić!
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Nju Orleansa i Denvera koji se sastaju u "Smuti king centru" dva sata posle ponoći.
19. 11. 2025. u 13:15
TO JE TO? Rat u Ukrajini prestaje 31. januara 2026?!
Najnovije vesti vezane za rat u Ukrajini, koji Rusija zove "Specijalna vojna operacija", dolaze iz Njujorka.
19. 11. 2025. u 13:32
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (1)