"OVO SE PAMTI CEO ŽIVOT": Strahinja Eraković imao važnu poruku za "delije"
FUDBALERI Crvene zvezde će u nedelju, 28. maja, od 19 časova proslaviti osvajanje 34. šampionske titule, a ujedno i dočekati Novi Pazar na utakmici za koju je ulaz besplatan.

FOTO: Privatna arhiva
Strahinja Eraković spremno čeka proslavu titule.
- Cele sezone čekamo taj dan, da pred punom Marakanom podignemo pehar, a biće mnogo lepši osećaj ako u međuvremenu osvojimo i Kup Srbije. Siguran sam da za zvezdaše nema lepšeg popodneva od provedenog na Marakani, a kad se uzme u obzir da je ulaz na utakmicu besplatan, biće pune tribine. Što se nas tiče, biće to sjajna prilika da zaokružimo vrhunsku sezonu i još jednom, dobrom partijom, obradujemo zvezdaše. Svaka utakmica je bitna, pokazali smo to nakon što smo i matematički obezbedili titulu, nastavili smo da igramo na visokom nivou i beležimo dobre rezultate. Nema razloga da drugačije bude na proslavi titule - počeo je Eraković.
Dve utakmice ostale su do kraja, a šampion Srbije ima priliku za novu duplu krunu.
- Tri godine sam u prvom timu, osvojio sam tri titule i dva kupa, za sad, a nadam se da ću sledeće nedelje potvrditi maksimalan učinak. Čekaju nas dve odlične utakmice, Čukarički je naoštren da osvoji kup, a sigurno da i Novi Pazar želi da se pokaže pred punom Marakanom i kad su sve oči javnosti uprte u njih. Lično, pamtim svaku proslavu titule, bude to uvek na lep način obeleženo, pravi zvezdaški dan, tako da pozivam navijače da dođu 28. maja i uveličaju događaj. Bila je ovo sjajna fudbalska godina za nas i želim da je u tom maniru i završimo - istakao je Eraković.
VONUS VIDEO: VATROMET, BAKLjE KAO NIKAD PRE... Kad "Meraklije" i Niš slave 100. rođendan Radničkog

JOKIĆ POKAZUJE ŠEJU KO JE PRAVI MVP! Srpski as zna da je prvi meč najbolja prilika za brejk
VERUJEMO u novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi gostuju Oklahoma siti tanderu u prvom meču polufinala Zapadne konferencije (3.30).
05. 05. 2025. u 12:30

RUSIJA OSTALA ZATEČENA: Vladimir Putin se pojavio sa ranom na licu, ovako je objasnio "heroizam" (VIDEO)
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, ali najnovije vesti vezane za sport uglavnom su bile pozitivne, jer su počele da se ređaju dobre stvari za Ruse po tom pitanju. A sporta se na zanimljiv način dotakao i i ruski predsednik, Vladimir Putin.
05. 05. 2025. u 17:57

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)