(NOVA) SRAMOTA U SRPSKOM FUDBALU: Igrači se sklanjali, namerno promašivali loptu, a tek golovi... (VIDEO)
GOTOVO da ne prođe nedelja da se ne govori o nekoj novoj sramotnoj sceni u srpskom fudbalu, a poslednja u nizu dolazi nam iz Srpske lige.
FOTO: Printskrin/Jutjub/ Fudbal zapadne Srbije
Novi neobičan meč stiže iz trećeg ranga fudbala u Srbiji, sa meča Borac Čačak - Polet Ljubić, gde je utakmica bila poprilično sporna.
Klubovi su se sastali pre dve nedelja, ali je tek nešto kasnije klip sa ovog meča ugledao svetlost dana i krenuo da se šeruje društvenim mrežama.
Borac je slavio 3:1, te su "zebre" na taj način ostali na prvoj poziciji, a tok meča u krajnju ruku je čudan.
Polet je poveo sa 1:0, da bi onda Borac preokrenuo rezultat, ali uz začuđujuće ponašanje odbrane rivala.
Kod prvog pogotka Borca, nekoliko igrača Poleta podigla su nogu i tako propustili loptu, koja je stigla do igrača Borca skroz na drugoj strani šesnaesterca kome nije bilo teško da pogodi praznu mrežu i to je bilo dovoljno za - 1:1.
Nije to bilo sve, slična reakcija odbrane Poleta je viđena i u nastavku.
Još jedan centaršut sa leve strane, potom se vidi fudbaler Poleta koji kreće na napadača, ali onda naprasno zastaje i dopušta mu da primi loptu, namesti se i lako savlada golmana sa nekih 10-ak metara.
Pričaće se i o trećem pogotku, i taj su propratila nekoliko sporna trenutka. Odbrana je krenula da juri za napadačem Borca, ali je onda počela da usporava i dopušta mu da šutne ka golu, pošto je prethodno obišao i golmana.
BONUS VIDEO: DIBALA GROZNICA: Spektakularan doček za novog fudbalera Rome
Preporučujemo
KAKAV MEČ U NOVOM PAZARU: Zvezda slomila rivala i to na neverovatan način (VIDEO)
11. 09. 2022. u 18:55 >> 18:56
ĐOKOVIĆ STIGAO U AMERIKU: Kakva čast za Srbina na dan finala Ju-Es opena
11. 09. 2022. u 14:01
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (4)