OHI DOMINIRA: Zvezdina velika želja rešeta mreže
NAPADAČ kojeg želi Crvena zvezda, Ohi Omoižuanfo (27), nastavlja sa fenomenalnim partijama. Norveški golgeter nigerijskih korena ponovo je zablistao u dresu Moldea.

Foto: EPA
Naime, Molde je u 9. kolu Elitserijen lige savladao Bodo na gostovanju rezlutatom 2:0, a junak trijumfa bio je snažni napadač.
Omoižuanfo je postigao oba gola za svoj klub na Aspmira stadionu. Mrežu domaćih i golmana Nikite Halkina, Ohi je tresao u 51. i 78. minutu.
Molde je novom pobedom preuzeo čelo tabele Elitserijena sa 23 boda, tri više od današnjeg rivala.
Omoižuanfo je fenomenalno započeo novu sezonu u Norveškoj, na 10 utakmica postigao je 11 golova uz jednu asistenciju.
(Srbija danas)
Preporučujemo

NORVEŽANIN NA METI ZVEZDE? Evo šta je napadač Moldea rekao o svojoj budućnosti...
21. 06. 2021. u 18:20

VREME JE DA SE RAZMIŠLjA O ODLASCIMA: Sedmorica gledaju ka izlaznim vratima "Marakane"
24. 06. 2021. u 20:14

MRKELA O PRELAZNOM ROKU: Pregovaramo sa dvojicom stranih igrača, Kolarov je daleko
24. 06. 2021. u 10:29

VEČITI DERBI DUGO NIJE IMAO OVAKAV ZNAČAJ: Partizan i Zvezda ukrštaju koplja u borbi za prvo mesto!
PRAZNIK srpskog fudbala, večiti derbi, 177. u istoriji biće odigran danas na "Stadionu Partizana" od 19 časova.
20. 09. 2025. u 07:20

PALA ODLUKA: Novak Đoković se "seli" u Aziju
Novak Đoković je doneo važnu odluku.
23. 09. 2025. u 15:15

PREMINULA BAKA CANA: U njenoj kući snimana je čuvena serija "Selo gori, a baba se češlja"
Serija "Selo gori, a baba se češlja" reditelja Radoša Bajića osvojila je srca čitave Srbije, i uz nju su odrasle mnoge generacije.
23. 09. 2025. u 08:36
Komentari (0)