BELGIJANCI DIGLI GLAS: Ovo je najveća nepravda na Euro 2020
REPREZENTATIVCI Belgije smatraju da je sistem takmičenja na Evropskom prvenstvu nepravedan.
FOTO: AP/Tanjug
Belgija je ozbezbedila plasman u osminu finala i u Sevilji će odmeriti snage sa Portugalom, a fudbaleri belgijske reprezentacije su besni jer moraju da putuju na sve utakmice.
Iskusni defanzivac Tomas Vermelen je ogorčen zbog toga.
- Nažalost, na ovom takmičenju postoje reprezentacije koje su sve utakmice igrale na svom terenu. To nikako nije pošteno. Mi smo na sve morali da putujemo, a putovanja loše utiču na vaše telo. Igrali smo dva puta u Rusiji i morali smo da letimo nazad po tri sata posle utakmica. Naravno da nam to nije pomoglo. Moramo da prihvatimo situaciju, ali jednostavno nije pošteno, kaže reprezentativac Belgije.
Belgija je dve utakmice igrala u Sankt Peterburgu, jednu u Kopenhagenu, a sada se seli u Sevilju.
Meč Belgija - Portugal na programu je u nedelju od 21 sat.
(Blic)
Preporučujemo
ISPRAVKA: Arapski komentator nije “zapevao” kada je ugledao navijačicu
19. 06. 2021. u 15:14
HAOS U LONDONU: Navijači Škotske i Engleske prave lom na ulicama! (VIDEO)
18. 06. 2021. u 20:35
"KUVA SE" U E GRUPI EURO 2020: Švedska sa penala savladala Slovačku (VIDEO)
18. 06. 2021. u 16:48
PARTIZAN ČUVA PRVO MESTO: "Crno-beli" su zauzeli tron Superlige Srbije i ne planiraju da siđu sa njega
PARTIZAN je sredinom nedelje pobedom nad Javorom preuzeo prvo mesto, a priliku da se učvrsti na njemu imaće danas od 18.30 kada bude ugostio Novi Pazar.
09. 11. 2025. u 09:40
SVET JE ZATEČEN: Evo šta je Severna Koreja upravo uradila
Severna Koreja se u žiži svetske javnosti nađe kada nečim iznenadi svoju neposrednu okolinu, ali najnovije vesti vezane za tu državu - iznenadile su čitavu planetu.
09. 11. 2025. u 14:00
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)