DELIJE IZABRALE: Najbolji je Ivanić (FOTO)
MIRKO IVANIĆ je imao sezonu iz snova sa Crvenom zvezdom, a navijači su to prepoznali i izabrali ga za igrača sezone.
Foto: Epa
Ivanić je predvodio Crvenu zvezdu do duple lrune, zabeležio je 21 gol i 16 asistencija i zasluženo poneo priznanje najboljeg.
Iskusni vezista dobio je 461 glas, što je za 108 glasova više od drugoplasiranog golmana Milana Borjana.
Sa 191 glasom treće mesto po izboru najvernijih članova pripalo je Aleksandru Kataiju, a četvrto mesto zauzeo je El Fardu Ben sa 169 glasova Delija.
DOMINACIJA SE NASTAVLjA: Odgovor za Nikolu Jokića ne postoji!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Timbervulvsa koji zatvaraju božićni program u "Bol areni" (4.30).
25. 12. 2025. u 14:00
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)