BOMBA U ZAGREBU: Dinamo završio posao decenije
Bivši hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić na pragu je povratka u zagrebački Dinamo.
FOTO: D. Milovanović
Kako prenosi "Mondo" Dinamo je rešio da napravi "drim tim" za narednu godinu, a kao jedna od glavnih meta označen je Mario Mandžukić dojučerašnji napadač Milana.
Iskusni golgeter je nedavno raskinuo saradnju sa Rosonerima i slobodan je u izboru nove sredine, te su glasine o njegovom povratku u Hrvatsku sve češće, posebno nakon njegove kupovine luksuznog stana u Zagrebu.
Sa druge strane "Index" ističe da Mandžukiću nije prioritet povratak u Hrvatsku, odnosno da će pokušati da ostvari još jedan transfer u inostranstvo i zaradi veći novac.
35-godišnji napadač iz Slavonskog Broda karijeru je počeo u Marsoniji, a put ka Evropi su mu otvorile igre u Dinamu nakon čega je branio boje Volfsburga, Bajerna, Atletiko Madrida, Juventusa, Al-Duhaila i na kraju Milana.
Iako je od Svetskog prvenstva u Rusiji njegova karijera u slobodnom padu, nema sumnje da bi mnogo doprineo Modrima u ostvarivanju zacrtanih ciljeva za narednu sezonu.
Preporučujemo
KUP PRIJATELjSTVA: Zvezda, Spartak, Dinamo i Željezničar izborili plasman u polufinale
04. 06. 2021. u 19:18
BOMBA U BAČKOJ TOPOLI: TSC doveo reprezentativca Hrvatske i bivšeg fudbalera Dinama
31. 05. 2021. u 16:14
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
PLANETA U ŠOKU: Oduševio Novaka Đokovića, pa u finalu doživeo što niko živ nije očekivao, pobedio ga dečko koji je vežbao u TRŽNOM CENTRU!
"Najveći slom u istoriji". Tim rečima pojedini mediji opisuju ono što je glavni favorit za zlato u umetničkom klizanju, Amerikanac ruskog porekla Ilja Maljinin, doživeo u finalu Olimpijskih igara "Milano / Kortina 2026".
14. 02. 2026. u 12:43
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)