NOVAK ĐOKOVIĆ NASMEJAO SVE DO SUZA: Ovo je poručio fudbalerima Srbije pred meč sa Danskom!
Najbolji srpski teniser Novak Đoković došao je u Minhen da bodri selekciju Srbije protiv Danske na EURO 2024, a pre meča govorio je za Radio-televiziju Srbije.
Screenshot / UEFA
Najbolji srpski teniser rekao je na početku razgovora za RTS da mu je veliko zadovoljstvo što je uspeo da dođe u Minhen i da podrži "orlove"
- Veliko mi je zadovoljstvo što sam ovde i što mogu da uživam u ovom predivnom ambijentu i da pružim podršku fudbalerima Srbije - počeo je Đoković.
Na pitanje da je on do sada odigrao mnogo finala i važnih mečeva, a kako je ovaj meč za Srbiju kao finale, Đoković kaže da je najvažnije da igrači pokažu srce.
- Timski sport je drugačiji, ali suštinski su stvari iste pogotovo kad se igra za svoju zemlju pogotovo tad nema razmišljanja, tada se daje sve od sebe . Priprema je pola posla. Momci su imali su četiri danas se spreme za ovaj meč taktički i psihološki i verujem da će biti sve u redu. Ovde je svaki minut važan, to je srce, ponos, i to je najvažnije da se pokaže. Najbitnije je da damo sve od sebe,a rezultat ne može da se predviiv. - nastavio je najbolji srpski teniser.
Na pitanje šta je najvažnije za ovakav meč, Đoković je sve nasmejao do suza.
- Srce, glava i ona stvar - čime je izazvao smeh kod sagovornika.
- Šalim se šalim se, hrabrost, da kažemo. Nisam fudbalski stručnjak ali vidim da žele i ja im želim im sve najbolje - rekao je Đoković
Na pitanje o publici koja deluja kao da će ući ako Srbija pobedi, Novak je rekao da će i on ući u tom slučaju na teren
- Ako publika bude ušla ućići i ja - rekao je u šaljivom tonu Đoković.
- Jedinstfgeno iskustvo mi nemamo ovoliko velike stadione(teniseri prim. aut.), ali zaista je uživanje biti ovde - zaključio je Đoković.
BONUS VIDEO: SRPSKI ŠOU: Evo šta su navijači Srbije pevali lepoj Nemici
Preporučujemo
SRBI PEVALI, A ONDA... Onda su naišli Danci i desilo se - ovo! (VIDEO)
25. 06. 2024. u 16:29
EURO 2024: Cela Srbija se nervira zbog onog ofsajda, "orlovi" tuguju, Piksi ponosan! Kakav krah snova o podvigu....
25. 06. 2024. u 14:45 >> 00:19
RIVALIMA SE TRESU KOLENA: Novak Đoković se oglasio sa Vimbldona!
25. 06. 2024. u 16:03 >> 16:06
JUNAJTED JE U NALETU: Fulam dolazi na "Old Traford" u pravom trenutku za "crvene đavole"
Mančester junajted nastavlja snažan uspon pod vođstvom Majkla Karika i u nedelju popodne na "Old Trafordu" dočekuje Fulam, u meču koji može dodatno učvrstiti poziciju „crvenih đavola“ u borbi za Ligu šampiona.
01. 02. 2026. u 07:40
KARLOS ALKARAZ OVO NIJE OČEKIVAO: Evo šta mu je Novak Đoković poslao posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je potom iznenadio Španca kada su se reflektori na Rod Lejver areni ugasili.
01. 02. 2026. u 18:47
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)