OGLASIO SE BIVŠI DEČKO DANIJELE ŠTAJNFELD: "Gotovo nikad ne objavljujem ništa lično... Molim vas, pročitajte ovo!"
TVRDNjE glumice Danijele Štajnfeld u kojima navodi da ju je silovao Branislav Lečić potresle su Srbiju i podigle veliku buru u javnosti.
Foto: Printskrin
Brojne domaće javne ličnosti iznele su svoje mišljenje o celom slučaju, a sada se oglasio i bivši momak Danijele Štajnfeld.
Prema navodima “Njujork tajmsa” koji je objavio potresnu Danijelinu ispovest o silovanju, njen nekadašnji dečko je Franc Štefan Gadi. On se i lično po objavljivanju ove priče oglasio na društvenim mrežama.
– Gotovo nikad ne objavljujem ništa lično na Tviteru, ali Danijela već devet godina nosi užasan teret nasilja koje je preživela. Molim vas, pročitajte ovo – napisao je nekadašnji emotivni partner Danijele Štajnfeld na svom zvaničnom Tviter nalogu i stavio tekst Njujork tajmsa.
Preporučujemo
"KAD MI JE POSLALA FILM, PITALA SAM DA LI JE TO LEKA": Anita Mančić o slučaju koji je potresao javnost
25. 03. 2021. u 12:42 >> 12:46
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)