U AMERICI IMAM PRIVATAN BIZNIS: Srpska pevačica se udala za stranca, pa otkrila kako i od čega živi!
TIJANA Bogićević je 2015. godine izgovorila sudbonosno "da" svom izabraniku i muzičaru Marku Robertsonu i od tada živi na relaciji Srbija - Amerika.

Foto V. Danilov
Pevačica je prilikom gostovanja u emisiji "Puls Srbije" podelila detalje svog privatnog života, te otkrila i čime se tamo bavi.
Ona je istakla da je reč o privatnom biznisu i dodala da zbog pandemije supruga nije videla skoro pet meseci.
- Već pet godina sam na relaciji, nije mi teško palo ni doba korone, iako sam bila dugo zarobljena. Pet meseci nisam bila u Americi kod supruga, nije to strašno, imamo mreže, video pozive. Fali fizička bliskost. Pre mesec dana sam došla iz Amerike, i idem uskoro opet. Tamo imam privatni biznis, vezano je za muziku. Imam malu “entertainment company”, imamo bendove koji sviraju na događajima, svadbama - objasnila je.
(Mondo)
Preporučujemo

"JA SAM NAJVEĆA BUDALA U UNIVERZUMU": Goca Tržan iskreno prokomentarisala svoj razvod
10. 03. 2021. u 09:58

MIA ISKOPIRALA JK: Bivša porno glumica obukla se kao srpska folk diva
11. 03. 2021. u 11:49

MAJA MARIJANA ZAVELA 15 GODINA MLAĐEG KOŠARKAŠA: Pored njega sam kao patka (FOTO)
08. 03. 2021. u 08:50

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)
PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.
19. 09. 2025. u 15:33
Komentari (0)