NISAM JA OD ONIH ŠTO JEDNOM ZAUVEK UMRU: Balaševićeva ćerka rasplakala sve objavom
Kantautor Đorđe Balašević preminuo je 19. februara, a njegova porodica, prijatelji i obožavaoci još uvek ne mogu da prihvate da ga više nema.

Foto Andreja Damnjanović/Arhiva
Najteže je svakako njegovim najmilijima, koji ne dozvoljavaju da sećanje na Panonskog mornara izbledi.

Foto: Instagram/lolabalasevic
Đoletova ćerka Jovana Balašević na svom Instagram profilu često objavi neki citat ili uspomenu na oca, a to je uradila i danas.
- Rodiću se ja opet. Nisam ja od onih što jednom zauvek umru - objavila je ona citat svog oca, a ovu rečenicu Đorđe je napisao još kao gimnazijalac.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)