BALAŠEVIĆEV PRVI KOMŠIJA POSLE NJEGOVE SAHRANE: Jako mi je žao, bio je veliki čovek
SLAVNI kantautor, Đorđe Balašević, koji nas je napustio 19. februara u 67. godini života sahranjen je danas u Novom Sadu u krugu najbližih i uz tamburaše.
Đorđe Balašević
Od kapele do grobnog mesta svirali su tamburaši Đoletove pesme: "Mater vetru", "Mala riđa", "Olivera", "Sin jedinac", dok prisutni nisu skrivali tugu i suze na licu.
U Ulici Jovana Cvijića gde je Đole živeo sa suprugom Oliverom, oni koji su ga voleli ostavili su sceće, emotivne poruke i upalili cveće.
Komšija koji živi dve kuće od Balaševićevog porodičnog doma otkrio je da je pevač bio sjajan čovek.
- Nisam video nikog od porodice otkako je preminuo. Žao mi je jako. Družili smo se, bio je čovek. To jedino mogu da kažem. Znate i sami da je bi šaljivdžija veliki - rekao je on.
(Kurir)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)