ZIJAH SOKOLOVIĆ ZARAŽEN KORONOM Glumac smešten u bolnicu
JEDAN od najpopularnih glumac na prostoru bivše Jugoslavije, Zijah Sokolović, zaražen je korona virusom, a zbog loše kliničke slike hospitalizovan je pre nekoliko dana u jednoj beogradskoj bolnici.

Foto: Arhiva
Na pozive medija, glumac nije bio raspoložen da odgovara, niti da naširoko priča o ovoj temi, samo je kratko izjavio:
-Ležim u bolnici, dobro sam za sada. Moram da prekinem sad i hvala vam najlepše.
Podsetimo, od poznatih umetnika i javnih ličnosti, trenutno su zaraženi: Anđelka Prpić, Nela Mihailović, Milica Milša, Suzana Petričević, Vesna Čipčić, reditelj Srdan Golubović, voditeljka Marija Kilibarda.
Zbog težih simptoma, u bolnici su, kao i Sokolović, zadržani Žarko Laušević, Ivan Bekjarev, muzičar Dado Glišić, Dragana Mićalović, scenarista Žarko Jokanović.
Preporučujemo

MILICA MILŠA: Žarko je u bolnici već četvrti dan, ne mogu dočekati da dođe kući (FOTO)
07. 11. 2020. u 20:57

"IMAM UPALU PLUĆA, JEZIVO JE": Milica Milša otkrila da boluje od korona virusa (FOTO)
31. 10. 2020. u 18:42

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (2)