PREMINUO POZNATI GLUMAC: Korona odnela još jednu legendu? (VIDEO)
RAJMOND Alen, koji je bio najpoznatiji po glumi u popularnoj seriji "Sanford and Son", umro je u 91. godini.

Foto: Printscreen
Njegova ćerka Alen Rons je u utorak potvrdila vest na svojoj stranici.
- Kakav je ovo dan. Ovo je bio jedan od najtežih dana u mom životu u kojem sam izgubila oca Rajmonda Alena i moju rođaku Deboru (njegovu necćakinju). Sada su oboje pod krilima anđela - napisala je.
Glumac je pronađen mrtav, pošto se nekoliko dana nije javljao na pozive, rano u ponedeljak ujutro u Kaliforniji, rekla je njegova porodica. Alenu nije bilo dobro već dugi niz godina i porodica ga je uputila u dom za stara lica 2016. godine. Imao je čestih problema sa upalom pluća.
"Sanford and Son" emitovali su se od 1972. i 1977. i govorili su o oštroumnom ocu Fredu G. Sanfordu koji je radio na jednoj deponiji smeća u Kaliforniji. Emisija, koju je prilagodio Norman iz programa BBC-a, bila je u vreme premijernog emitovanja hit i smatrana je revolucionarnom.
Alenov lik je ujak Vudi uvek imao nekoliko dobrih rečenica u seriji dok se zaustavljao pored dvorišta, koje svi fanovi serije dobro pamte! Reprizirao je ulogu ujaka Vudija u sporednom filmu koji je kasnije snimljen.
1985. odustao je od glume zbog svog zdravlja, ali je nastavio da gostuje u određenim emisijama. Alen je bio oženjen Barbarom Vilijams od 1963. do 1977. Imaju troje dece, dve ćerke Rons Alen (bivša dečja glumica) i Brenda Alen, kao i sina, Rajmonda Alena mlađeg.
S obzirom da mu je dijagnostikovana jaka upala pluća, stvorila se sumnja da je poznati glumac bio zaražen koronom, ali porodica nije potvrdila ovu tvrdnju.
(Pink)

"NOVOSTI" SAZNAJU: Nakon Litvanije, još jedna država zabranila prelet srpskog aviona do Moskve
NAKON Litvanije, i letonske vlasti zabranile su prelet srpskog aviona do Moskve u kome je trebalo da bude predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
06. 05. 2025. u 18:27

NEBENZJA ODUVAO LAŽNOG VISOKOG PREDSTAVNIKA ŠMITA, PA IZAŠAO IZ SALE: Neću da te slušam, nemaš pravo da govoriš!
U SAVETU bezbednosti Ujedinjenih nacija je u toku redovna polugodišnja sednica o situaciji u BiH na kojoj je ruski ambasador Vasilij Nebenzja izjavio je da Kristijan Šmit nema pravo da govori u ime međunarodne zajednice u Savetu bezbednost, a onda izašao iz sale ne želevši da ga sluša.
06. 05. 2025. u 17:03

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (1)