KOLEGIJALNOST I PRIJATELJSTVO OD POČETKA: Tanja Savić specijalna gošća na koncertu Baneta Mojićevića (FOTO)
FOLK zvezda Tanja Savić dokazala je večeras na koncertu svog kolege iz prve generacije muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", Baneta Mojićevića šta znači kolegijalnost i pravo prijateljstvo.
Foto: Novosti
Naime, kada je dobila poziv od kolege da se pojavi kao gost na koncertu, Tanja rekla je da ne može da dođe, a to je učinila kako bi iznenadila kolegu.
Muzička zvezda je u tajnosti sa Banetovim saradnicima priredila iznenađene, a pevač o tome nije znao ništa.
Kasnije je stigla na koncert kako je Bane ne bi video, a otkazala je sve obaveze kako bi se večeras pojavila kod kolege i prijatelja.
Foto: Novosti
Tanja je rešila da iznenadi Baneta i da se pojavi na koncertu, a kada je Bane video Tanju savladale su ga emocije.
- Ovo je moja drugarica, saborac od naših samih početaka - rekao je Bane pred prisutnom publikom u dvorani
Bane je koleginicu i prijateljicu izveo na binu, a Tanja je pozdravila publiku i odmah odgovorila Banetu:
- Ti znaš koliko ja tebe volim, jer smo zajedno počeli, ovo je nešto najmanje što sam mogla da učinim za tebe, jer smo zajedno krenuli u naše estradne karijere.
Ona je bez probe sa bendom otpevala “Zlatnik” i dovela je atmosferu do usijanja.
Foto: Novosti
Tanja je i ovim gestom još jednom dokazala koliko poštuje kolege i uzvatila je Banetu gostovanje, on je naime bio jedan od njenih gostiju na njenom prvom solističkom koncertu u Areni u Beogradu.
BONUS VIDEO:
ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
Preporučujemo
NAJBLIŽI KAO PODRŠKA: Roditelji i bivša žena došli na koncert Baneta Mojićevića (FOTO)
29. 11. 2025. u 21:40
NIJE MUŠKI, ALI MORAM: Šako Polumenta jednim potezom iznenadio javnost (FOTO)
29. 11. 2025. u 16:40
ZAVRŠEN SUDBONOSNI SASTANAK OKO GRENLANDA! Pomeren iz Bele kuće, trajao 50 minuta, a o jednoj fotografiji svi govore (FOTO)
ZVANIČNI sastanak na visokom nivou oko Grenlanda, na kojem su učestvovali američki potpredsednik Džej Di Vens, američki državni sekretar Marko Rubio i ministri spoljnih poslova Danske i Grenlanda, Lars Loke Rasmusen i Vivijan Mocfelt, završen je nakon 50 minuta.
14. 01. 2026. u 18:36
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
ŠTA URADITI SA STAROM IKONOM KAD KUPITE NOVU: Teolog dao odgovor - jedno nipošte NE bi trebalo činiti
U DOMOVIMA pravoslavnih vernika ikona zauzima posebno mesto, ne samo kao ukras već kao svetinja. Zato se često postavlja pitanje šta učiniti sa starom ikonom kada nabavimo novu i kako se prema njoj odnositi na dostojanstven način?
15. 01. 2026. u 07:43
Komentari (0)