"SIKTER" ZA KRAJ: Zorana Mićanović spektakularnim koncertom zatvorila 35. "Roštiljijadu" (FOTO)
MLADA folk zvezda Zorana Mićanović održala veliki koncert na završnoj šestoj večeri 35. "Roštiljijade" u Leskovcu
Foto Novosti
Na samom početku, publiku je pozdravila svojim hitom "Sikter", a onda je u nastavku noći ređala svoje numere "Doručak", "Crna mačka", "Poljubi me kad sam pijana", "Glumica", "Došlo vreme" i druge.
- Kao mladom umetniku, drago mi je što imam čast da svojim koncertom muzički zatvorim ovakvu veliku manifestaciju - istakla je Zorana za "Večernje novosti" i dodala:
- Svoju publiku s jeseni obradovaću A stranom prvog studijskog albuma, a na kom su radili najveći i najplodonosniji autori naše muzičke scene, tako da će to biti kruna moje dosadašnje karijere.
Nastup je trajao više od tri sata, a nema sumnje da su svi uživali.
Preporučujemo
GORELO JE KAO AFRIKA: Slađa Alegro leskovačku publiku podigla na noge (FOTO)
30. 08. 2025. u 20:20
PEVAČ U CENTRU SKANDALA: Tužio domaćicu B. G. zbog komentara na Fejsu, pa saznao KO joj je MUŽ
30. 08. 2025. u 14:56 >> 15:04
DOZVOLA ZA LjUBAV: Dejan Matić hitovima uveselio leskovačku publiku (FOTO)
30. 08. 2025. u 00:11
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Drama u Vašingtonu: Melanija ugledala sporno ime na papiru, pa prebledela - evo šta je zapravo pisao na cedulji
MISTERIOZNI komadić papira izazvao je brojne komentare nakon incidenta sa pucnjavom na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće u Vašingtonu.
27. 04. 2026. u 10:00
Komentari (0)