SANDRA BULOK ISPUNILA POSLEDNJU ŽELJU MRTVOM DEČKU: Dirljiv oproštaj

Andrijana Nešić

05. 01. 2024. u 16:02

POZNATA glumica Sandra Bulok prosula je pepeo svog pokojnog partnera Brajana Rendala u reku u Vajomingu - baš kao što mu je obećala.

САНДРА БУЛОК ИСПУНИЛА ПОСЛЕДЊУ ЖЕЉУ МРТВОМ ДЕЧКУ: Дирљив опроштај

Foto: EPA

U postu na Instagramu objavljenom u subotu, sestra glumice potvrdila je da je Sandra prosula Brajanov pepeo u reku Snejk u Džekson Holu u Vajomingu, opraštajući se od ljubavi svog života.

- Srećan rođendan, Bri. Sendi te je dovela do reke, baš kao što je obećala - napisala je uz snimak reke.

Rendal je preminuo pre pet meseci, 5. avgusta 2023. godine, u 57. godini, posle trogodišnje borbe sa ALS-om (amiotrofična lateralna skleroza). ALS je bolest nervnog sistema koja pogađa nervne ćelije u mozgu i kičmenoj moždini i ne postoji lek za bolest.

Kada je Brajan umro, njegova porodica je objavila: "Sa velikom tugom objavljujemo da je 5. avgusta Brajan Rendal mirno preminuo nakon trogodišnje borbe sa ALS-om. Brajan je rano odlučio da svoje putovanje sa ALS-om zadrži u tajnosti, a mi koji smo brinuli o njemu dali smo sve od sebe da ispoštujemo njegov zahtev", napisali su.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ŠOK: Argentinu izbacuju sa Svetskog prvenstva, Mesi ostaje bez Mundijala?! Veliki skandal potresa zemlju!