VUK MOB SE OGLASIO NAKON UŽASA NA CERAKU: Drug repera satarom iskasapljen u kafiću
REPER Vuk Mob tvrdi da se on pojavio jutros u Urgentnom centru gde je hitno dovezen njegov drug kog su nepoznati muškarci napali satarom i iskasapili u jednom kafiću na Ceraku.

Foto: Printscreen/Instagram
Kako je reper kazao, on je u trenutku krvavog pira bio na sasvim drugom mestu, na jednom 18. rođendanu:
- Ja nisam ni bio tamo u tom kafiću u kojem je moj drug napadnut satarom. Bio sam na jednom 18. rođendanu kada sam saznao da je moj drug napadnut u kafiću na Ceraku. Odmah sam otišao, ali sam stigao dosta kasno i kafić je već bio zatvoren. Otišao sam u Urgentni centar i to je sve. Ne znam ko je mene povezao s tim - kazao je Vuk Mob, a na pitanje da li zna u kakvom je stanju njegov prijatelj kojeg su nepoznati muškarci napali satarom, reper je kazao:
- Ne znam, i dalje je u Urgentnom, sad to moram da proverim.
Objasnio je i zašto je bio u policiji:
- Kada sam otišao do Urgentnog uzeli su mi ličnu kartu jer je tamo bio UKP. Pet inspektora je bilo, deset ljudi iz UKP - naveo je reper.
(Iformer)
Preporučujemo

BRAJAN POŽURIO PO ANINE MILIONE: Evo šta do sada znamo o ubistvu Srpkinje u Americi
20. 01. 2023. u 08:00

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

HAOS U HRVATSKOJ: Zagreb u blokadi, zatvaraju se 3 glavna mosta, a saobraćaj se obustavlja zbog koncerta Tompsona
VEĆ JE počelo fazno obustavljanje saobraćaja u oblasti oko Hipodroma - 11 dana pre koncerta.
24. 06. 2025. u 12:24
Komentari (2)