NE LIČI NA SEBE: Obožavaoci Breda Pita u neverici - samo mu fali mrtvački sanduk! (FOTO/VIDEO)

JEDAN od najpoželjnijih holivudskih glumaca Bred Pit osvanuo je na naslovnici časopisa GQ, ali fotografije nisu izazvale oduševljenje javnosti.

НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ: Обожаваоци Бреда Пита у неверици - само му фали мртвачки сандук! (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: EPA

Naprotiv, i najverniji fanovi su se složili da glumac ne liči na sebe. Zauzeo je "čudnu pozu", fotografija ima "čudne boje", a što je najgore od svega, mnogi su istakli da mu "fali sanduk".

Bred Pit je u intervjuu otkrio da je nakon razlaza od Anđeline Džoli ostavio alkohol, kao i da je trezan šest godina. Otkrio je da je posećivao sastanke anonimnih alkoholičara godinu i po dana i kako mu se život promenio.

- Video sam i životne priče drugih ljudi koji su dotakli dno i to je za mene jednostavno grozno - rekao je glumac.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GQ (@gq)

Na ovim fotografijama Bred je pozirao u plavoj košulji i ljubičastim pantalonama, a sve je delovalo kao da leži na cveću. Malo je reći da su njegovi fanovi zgroženi, pa su mreže preplavljene negativnim komentarima.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GQ (@gq)

- "Izgleda da je trebalo da zatvore sanduk. Jadni Bred", "Izgleda kao da je mrtav", "Šta je ovo? Da nije izgubio opkladu?", "Užasna fotografija", "Ovo me je prepalo. Izgleda kao leš", "Razmislite o tome da promenite naslovnicu" - samo su neki od stotina komentara ispod objave.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GQ (@gq)

(Mondo)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

STIGLA NOVA ZABRANA: Posle Alenovog, otkazan i koncert DŽenana Lončarevića u Bosni - oglasili se organizatori