"DŽIPSI" ORKESTAR U BEOGRADU: Popularni bend iz Španije 19. juna svira u Botaničkoj bašti "Jevremovac"
SVETSKI poznat bend Barcelona Gipsy balKan Orchestra dolazi u Srbiju, gde će 19. juna, u Botaničkoj bašti "Jevremovac" proslaviti 10 godina postojanja.
Foto Promo
Prvi put će predstaviti svoj autorski materijal, instrumentalni i vokalni, baš u Beogradu, a onda i 21. juna u Kragujevcu, kao i 22. juna u Nišu.
Barcelona Gipsy balKan Orchestra je svetski poznata atrakcija muzičke scene i rado viđen bend širom sveta koji izvodi pesme na mnogim jezicima: španskom, ruskom, romskom, italijanskom, srpskom... Sedište benda je u Barseloni i trenutno nastupa sa osmoro članova na bini.
Preporučujemo
URBANA TRADICIJA: "Barselona Džipsi Balkan orkestra" se ponovila novim spotom
23. 03. 2021. u 23:11
BEOGRAD SA REPRIZOM: "Barselona džipsi Balkan orkestra" na pet koncerata u Srbiji
25. 10. 2020. u 11:14
BEOGRAD JE ČEKAO 130 LETA: Čudo u Botaničkoj bašti posle više od jednog veka
10. 02. 2022. u 20:37 >> 08:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)