NE PRIČA O RAZVODU, ALI JEDNU STVAR JE NAGLASILA: Anđelka Prpić iskreno o sinu Jakši i bivšem suprugu

GLUMICA Anđelka Prpić nakon 9 godina braka prošle godine se zvanično razvela od sada već bivšeg supruga Darija.

НЕ ПРИЧА О РАЗВОДУ, АЛИ ЈЕДНУ СТВАР ЈЕ НАГЛАСИЛА: Анђелка Прпић искрено о сину Јакши и бившем супругу

Foto: ATA images

Ona uživa u odgajanju svog sina Jakše, koji je kako mediji prenose već pokazao interesovanja prema glumi, a njegov takav potez uopšte joj ne smeta:

- Uvek sam podržavala i uvek ću podržati nečiji talenat, volju i želju. Najvažnije je u da u životu provodite vreme sa ljudima i na poslu koji vas raduje i čini boljima — rekla je Anđelka.

 

Ne želi previše da priča o svom braku, ali je jednu stvar posebno istakla.

- Zauvek ću s čovekom s kojim imam sina biti u najboljim odnosima. Mi smo prijatelji i roditelji i bićemo to dok smo živi — rekla je Anđelka za hrvatski "Stori".

 

Glumica je prezauzeta, vrlo malo ima vremena za sebe, ali kako isitče ona je radoholičarka. 

 

- Radoholičarka sam, priznajem i pokušavam da se izlečim od toga. Kako se opuštam? Dete! Pas! Porodica! Prijatelji! Bioskop! Klopa! Pozorište! Kafić! Trening! Masaža! Putovanjaaa! Ima načina za opuštanje — rekla je ona.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

STIGLI BAGERI NA MARAKANU: Počelo je! (VIDEO)