MILOŠ BIKOVIĆ OSVOJIO ATRAKTIVNU CRNOGORKU: Isplivale njene provokativne fotografije (FOTO)

GLUMAC Miloš Biković na premijeri "Južnog vetra" pokazao je novu devojku Ivanu Malić (25).

МИЛОШ БИКОВИЋ ОСВОЈИО АТРАКТИВНУ ЦРНОГОРКУ: Испливале њене провокативне фотографије (ФОТО)

Foto: ATA images

Naime, glumac se pojavio sa izabranicom, koja je za ovu priliku odabrala bordo toaletu.

Oboje su sve vreme nosili zaštitne maske, te se Ivanino lice nije videlo u potpunosti. Međutim, sada su se pojavile i njene fotografije sa Instagrama, te se može videti kako izgleda.

Foto: Instagram/ivanamalic_

 

Ivana je inače iz Crne Gore i mlada je pravnica, a na njenom Instagramu mogu se videti fotografije u atraktivnim izdanjima.

Foto: Instagram/ivanamalic_

 

Podsetimo, glumac Miloš Biković sinoć se pojavio na premijeri filma "Južni vetar", u kojem glumi lik Petra Maraša. Pred samu projekciju filma u "Kombank dvorani" poznati srpski glumac izjavio je da se raduje što publika konačno ima priliku da ga vidi.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

BONUS VIDEO:

Miloš Biković na dodeli Nagrade grada Beograda

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

VENAMA PREDSEDNIKA FIFA TEČE SRPSKA KRV: Kako je Beograđanka spasila život Infantinu - prvi čovek svetskog fudbala stupio u kontakt sa njom