DUŠICI JAKOVLJEVIĆ PREKIPELO: Voditeljka pobesnela zbog fotografija "pre i posle" pa rešila da se obračuna sa hejterima
VODITELjKA Dušica Jakovljević neretko se nađe na meti "hejtera" i raznih Instagram stranica koje se bave fizičkim izgledom poznatih i objavljuju fotografine "nekad i sad".
Foto: Printscreen/Instagram
Budući da ovakve stranice Dušicu ne štede, te često njen aktuelni izgled upoređuju sa nekadašnjim, voditeljki je prekipelo, te je odlučila da stane na put negativnim pričama i komentarima, pa se svima obratila na svom Instagram nalogu.
- Stvarno ne znam do kad će da traje ovaj trend ''pre i posle'', koji nema veze s vezom. Neko se usudi da uzme skrinšot grimase iz nekog starog intervjua, kako bi se narod sablažnjavao nad time ''na šta smo ličili pre operacija''. Ne znam da li ste srećniji što vam malo poraste broj pregleda, ali neka vam je sa srećom, makar bilo i na moj račun - napisala je revoltirano voditeljka.
U svojim Instagram storijima objavila je stare fotografije uz različite komentare.
Foto: Printscreen/Instagram
- A ovako sam bila preružna kao dete u prvoj godini gimnazije - dodala je Dušica komentar uz sliku iz tinejdžerskih dana.
Foto: Printscreen/Instagram
Foto: Printscreen/Instagram
- Tako da dragi moji ne verujte u sve što vidite na Instagramu. Postoje neki zli ljudi koji vole ružne komentare, kače ružne slike, jer imaju ružne duše. Usude se, čak, da kažu, kako treba da pazite kakva će vam deca biti ako ih pravite sa nama 'izoperisanima'... U to ime ljube vas Anđela i Ogi - zaključila je Dušica.
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (1)