VELIKI GEST TRAMPOVOG SARADNIKA: Đulijani položio cveće za 12 banjalučkih beba
BIVŠI gradonačelnik Njujorka Rudolf Đulijani u sklopu posete Banjaluci sa svojom delegacijom obišao je spomenik 12 beba u centru grada.
Foto: EPA/SARAH YENESEL
Tom prilikom gost iz Amerike rekao je da je upoznat se sa činjenicama i okolnostima koje su dovele do tragedije na Kliničkom centru u Banjaluci 1992. godine.
Spomenik Dvanaest beba je spomenik podignut u sećanje na dvanaest banjalučkih beba koje su preminule zbog nedostatka kiseonika.
(RTRS)
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)