DODIK JOŠ U BOLNICI: Najnovije informacije o zdravstvenom stanju predsednika Srpske
ZDRAVSTVENO stanje predsednika Republike Srpske Milorada Dodika je dobro, a postoperativni tok protiče prema očekivanju, saopšteno je iz Kabineta predsednika Republike.

Foto: V. Tripić
- Prema informacijama lekara koje smo dobili, očekuje se da će predsednik Republike tokom vikenda biti pušten na kućno lečenje - istakli su iz Kabineta predsednika.
Predsednik Dodik hospitalizovan je 8. decembra u Beogradu zbog bolova u stomaku, a sutradan je hitno operisan.
Operativni zahvat na želucu i jednjaku bio je komplikovan, ali je prošao uspešno. Sada sledi oporavak s obzirom na složenost i specifičnost operativnog zahvata.
Predsednik Srpske rekao je dan nakon operacije da se oseća dobro i izrazio je zahvalnost svima koji mu šalju poruke podrške uz želje za što brži oporavak, ističući da mu to daje posebnu snagu za uspešan oporavak.
(SRNA)
Preporučujemo

LjUBAV I PODRŠKA NAJBLIŽIH: Porodica posetila Milorada Dodika u bolnici (FOTO)
10. 12. 2024. u 15:25

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)